Právě se nacházíte: minitendry.cz › Přihlášení uživatele › Zaslání přihlašovacích údajů

Žádost o zaslání přihlašovacích údajů

vyžádání přihlašovacích údajů

Kterémukoliv z registrovaných uživatelů nástroje minitendry.cz se může stát, že přijde o přihlašovací údaje. Bez nich bohužel nelze přistupovat do uživatelského účtu a provádět správu smluv, zakázek ani dalších údajů.

V této sekci lze požádat o opětovné zaslání přihlašovacích údajů, přičemž jsou rozlišeny dva případy, a to ztráta přihlašovacích údajů, kdy uživatel pouze žádá o opětovné zaslání přihlašovacích údajů, a zcizení přihlašovacích údajů, kdy uživatel žádá o vygenerování nových přihlašovacích údajů.

Žádost o zaslání přihlašovacích údajů

Prostřednictvím tohoto formuláře může registrovaný uživatel (uživatel s již existujícím uživatelským účtem) v nástroji profilzadavatele.cz požádat o zaslání přihlašovacích údajů v případě jejich ztráty či odcizení.

⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Vyplněno by mělo být skutečné jméno registrovaného uživatele nástroje profilzadavatele.cz. Např. Pavel, Marie.
⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Vyplněno by mělo být skutečné příjmení registrovaného uživatele v nástroji profilzadavatele.cz. Např. Novák, Veselá.
⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Doplněn by měl být e-mail, který byl uveden při registraci do nástroje profilzadavatele.cz. Uvedení slouží k ověření registrace uživatele. Např.: info@mesto.cz.
⇑ Nápověda k vyplnění (položka musí být vyplněna):Zvolte důvod, z jakého požaduje opětovné zaslání přihlašovacích údajů. Pokud zvolíte zapomenuté přihlašovací údaje, budou Vám zaslány dosavadní přihlašovací údaje. Pokud zvolíte zcizené údaje, budou Vám do nástroje vygenerovány a zaslány nové přihlašovací údaje. Bez uvedení důvodu zaslání přihlašovacích údajů nelze Vašemu požadavku vyhovět.

Ověření proti SPAMu

Pro odeslání formuláře opiště prosím zobrazený kód složený z písmen do kolonky pod ním. Toto slouží jako ochrana proti SPAMu. Děkujeme za pochopení.

 
CAPTCHA Image
 

Manipulace s formulářem

Žádost o zaslání přihlašovacích údajů odešlete tlačítkem Odeslat žádost. Tlačítkem Storno se lze vrátit na stránku pro přihlášení uživatele do nástroje.

  
Přihlášený uživatel:

Přihlášení uživatele

Vybrané odkazy

Aktuální stav nástroje

Elektronický nástroj: v provozu
SSL certifikát domény: aktivní
DNSsec zabezpečení domény: aktivní
Aktuální verze aplikace: 2.8.18
Kontakt pro odbornou radu
hotline pondělí až pátek od 9:00 hod. do 15:00 hod.
pište na
volejte na

(c) Copyright 2010 - 2017 l minitendry.cz, s.r.o.
Váš elektronický nástroj pro zadávání minitendrů